Zihinsel Mentorluk

Home / Zihinsel Mentorluk

Bizce değişim bütünsel olmalıdır. Bu nedenle beden değil zihin, enerji,ruh ve duygusal yapımızı da ele alarak, farkındalığımızı artırmak değişimimize giden yol olacaktır. 8 Haftada Değişim programımızda hizmet veren yaşam koçları, Klinik Psikologlar, Enerji Uzmanları ve Bütünsel Şifa uzmanları ile ruhunuzu ve zihninizi de şifalandıracaksınız.

Aromaterapi ruh, beden, zihin, duygu ve enerji dengelemenize yardımcı olan en kapsamlı tamamlayıcı tıp metotlarındandır. 8 Haftada Değişim Programının da yaratıcısı klinik aromaterapist Ayşe Tolga tarafından verilen aromaterapi seanslarıyla, gündelik yaşamda yaşadığınız sağlık sorunlarına aromaterapiyle destek verilir.

Aromaterapi – Ayşe Tolga

8 Haftada Değişim ilk dönemden itibaren bizlerle olan Profesyonel Yaşam Koçumuz Müge Çevik, bireysel seanslar veya grup seanslarıyla ulaşacağınız gerçek potansiyelinizle bütünsel değişiminize giden yolda sizlerle.

Yaşam Koçluğu – Müge Çevik

http://www.sapkadanismanlik.com

Bize göre kendini tanımayan değişemez. Klinik psikoloğumuz Diana Güler’den alacağınız bireysel terapi seanslarıyla, davranış değişikliğini kolaylaştırarak yaşam kalitenizi artırmayı hedefliyoruz. Bu süreçte, kendinizle ilgili görmekten kaçtığınız veya ertelediğiniz sorunlarla yüzleşme fırsatını vererek bütünsel değişiminizi sağlamak hedefimizdir.

Klinik Psikoloji – Diana Güler

http://www.dianaguler.com

Bize göre her şeyin başı enerjidir. Tüm hastalıklar önce enerji bedenimizde, düzenlenmediğinde fiziksek bedenimizde tezahür eder. Bu yüzden enerji tıbbı alanında uzmanlaşmış yeni nesil enerji dengeme sistemleriyle dengemizi sağlamamız mümkündür. Programımız çözüm ortaklarından Sirius Kuantum Enerji merkezinde yer alan Eductor Biofeedback enerji dengeleme sistemi, enerji bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmenize yardımcı olur.

Enerji Tıbbı – Quantum Biofeedback

http://www.siriuskuantumenerji.com