Egzersiz ve Spor

Home / Egzersiz ve Spor

Fitness

Yapılma amacı kasları sıkılaştırmak, kas kazanmak, dayanıklılık, sağlıklı olmak, postür görünümü düzeltmek, zayıflamak, kilo almaktır. Bazen farklı ekipmanların da kullanıldığı Fitness programları, kişiye özel oluşturulmalıdır. Bu programlar; yaş, boy-kilo oranı ve istenilen sonuç göz önünde bulundurularak amaca yönelik olarak hazırlanmalıdır.

Koşu

Koşu, dünya tarihinde bilinen en eski ve hala popüler spor dallarından biridir. 8 Haftada değişimin koşu gruplarına katılarak koşmayı teknik olarak öğren ve koşuyu keyif haline getir.

Pilates

8 Haftada Değişim Programındaki pilates uygulamalarıyla vücudunuzdaki tüm kasların çalışarak spor antrenmanlarınızın daha etkili olmasını sağlayın.

Yoga

Bedenini esnetip güçlendirmen, zihinsel ve ruhsal genişlemeyi deneyimlemen için 8 Haftada Değişim Programında yogayı sunuyoruz. Yoga ile esne, güçlen, genişle.

Zumba

Dünya çapındaki en yaygın dans fitness programı Zumba ile forma kavuşun. Latin ağırlıklı hip-hop dans ve aerobik figürlerini içeren Zumba koreografileri ile dans edin, terleyin ve sıkılaşın.